Stemlocaties in Almere

02 maart 2010 15:29

Op verschillende locaties in Almere kunnen Almeerders hun stem uitbrengen op hun favoriete partij en/of raadslid. Kijk op de site van Almere DEZE WEEK en zoek op 'Stemlocaties in Almere' voor alle adressen.



Stemmen in Stad


Nr   Lokatie      Wijk          Adres
1    Stadhuis      Centrum      Stadhuisplein 1
11   De Ontdekking   N'plassen      Kraaiennest 6
16   Waterlandschool   Stedenwijk      Amsterdamweg 11
17   De Achtbaan      Stedenwijk      Dordrechtplein 2
19   De Driemaster II   Stedenwijk      Tegelenpad 2
20   De Limerick      Literatuurwijk      Betje Wolffstraat 5
21   De Flevoschool   Stedenwijk      Leeuwardenplein 34
23   De Kruidenwijzer   Kruidenwijk      Rolklaverpad 30
24   De Kameleon   Waterwijk      Lingestraat 34-36
25   Al-Iman      Kruidenwijk      Pimpernelstraat 36
26   De Driemaster I   Stedenwijk      Tegelenpad 2
28   't Kofschip      Waterwijk      Slufterplantsoen 10
29   De Waterhoek   Waterwijk      Zaagvisplantsoen 32
30   De Zeetuin      Muziekwijk      Monteverdistraat 5
33   De Hasselbraam   Parkwijk      Iepenstraat 1-2
35   De Kiekendief   Centrum      Kolkplein 1
36   Polderburen      Parkwijk      Schietwilgsingel 2
37   De Kaardebol   Kruidenwijk      Beemdgrasstraat 12
38   De Peperbus      Kruidenwijk      Sesamstraat 1
40   De Duizendpoot   Muziekwijk      Ravelplantsoen 5
41   Buurtcentrum   Parkwijk      Haagbeukweg 42
43   De Boventoon   Muziekwijk      Prokofjevstraat 3
44   't Kardoes      Staatsliedenwijk   J.G. Suurhoffstraat 45
46   Caleidoscoop   Filmwijk      W. Disneyplantsoen 88
47   De Rotonde      Muziekwijk      Mozartplantsoen 1
48   Montessorischool   Muziekwijk      Contrabasweg 38
50   Crescendo      Muziekwijk      Luitstraat 9
51   Syncope I      Muziekwijk      Kornetstraat 19
52   De Vedelaar      Muziekwijk      Billie Holidaystraat 17
53   De Toonladder   Muziekwijk      Kathleen Ferrierstraat 191
54   De Zevensprong   Danswijk      Danslaan 66
57   Z'wiel/Olijfboom   Parkwijk      Bongerdstraat 4
58   Polygoon      Filmwijk      Hollywoodlaan 109
60   De Bombardon   Filmwijk      Simon van Collemstraat 7
61   Filmwijkcentrum   Filmwijk      W. Disneyplantsoen 76-78
63   De Kraanvogel   Danswijk      Danslaan 60
65   De Pirouette      Parkwijk      Perzikstraat 22
67   Het Atelier      Tussen de Vaarten   Johan Jongkindstraat 16
69   De Omnibus      Literatuurwijk      J.J. Slauerhoffstraat 53
70   Letterland      Literatuurwijk      A. Roland Holststraat 58
71   Het Palet      Tussen de Vaarten   Johan Jongkindstraat 26
72   De Optimist I      Tussen de Vaarten   Hildo Kropstraat 20
75   De Cobra      Tussen de Vaarten   Hildo Kropstraat 8
76   Het Meesterwerk   Tussen de Vaarten   El Grecostraat 171
78   Het Boegbeeld   Literatuurwijk      Prozastraat 121
79   De Compositie   Tussen de Vaarten    Chagallweg 10
82   De Windwijzer   Noorderplassen   Kraaiennest 4
84   Schouwburg      Centrum      Esplanade 10
85   Panta Rhei      Waterwijk      Slufterplantsoen 2
87   De Waterspiegel   Parkwijk      Haagbeukweg 36-38
88   Syncope II      Muziekwijk      Kornetstraat 19
90   De Marionet      Kruidenwijk      Rolklaverpad 29
91   Archipel      Literatuurwijk      Poeziestraat 360
93   De Optimist II   Tussen de Vaarten   Paul Kleestraat 35
94   De Oase      Tussen de Vaarten   Johan Jongkindstr 2
97   NS station      Muziekwijk      Expositieruimte
98   NS station      Centrum      Portocabine Stationsplein

Stemmen in Haven

Nr   Lokatie      Wijk          Adres
2   De Overloop      Centrum      Boogstraat 1
3   De Polderhof      Hoven         Buitenhof 93
4   De Loofhut      Marken      Vrijmark 114
5   De Dubbeldekker   Marken      Hofmark 271
6   Wierdendok      Wierden      Oldewierde 170
7   De Klaverweide   Meenten      Rietmeent 136
9   De Brug      Wierden      Leemwierde 132
10   Corrosia      Centrum      Markt 1
12   Buurthuis      Meenten      Jaagmeent 189
13   PRO Almere      Grienden      Klipgriend 3
14   De Wierwinde   Wierden      Oldewierde 289
15   De Flierefluiter   Gouwen      Bosgouw 235
Stemmen in Buiten

Nr   Lokatie      Wijk          Adres
8   Het Drieluik      Stripheldenbuurt   T. Harmsen vd Beekpad 4
18   Het Spectrum   Regenboogb   uurt   Regenboogweg 45
22   De Lettertuin      Bloemenbuurt   Zonnebloemweg 68
27   Het Spectrum   Regenboogbuurt   Regenboogweg 47
31   De Piramide      Bouwmeesterbuurt   M.J. Granpre Molierestraat 72
32   De Tjasker      Molenbuurt      Buitenkruierstraat 2
34   De Wieken      Molenbuurt      Wipmolenweg 54
39   De Manse      Bouwmeesterbuurt   H.J.A. Hovens Grevestraat 1
42   De Torteltuin      Bloemenbuurt   Goudsbloemweg 6
45   Buitenhaeghe   Centrum      Atheneplantsoen 1
49   De Torteltuin      Bloemenbuurt   Asterstraat 41
55   De Albatros      Faunabuurt      Edelhertweg 85
56   Bommelstein      Landgoederenbuurt   Markiezenhofstraat 62
59   Het Forum      Faunabuurt      Haasweg 11
62   Aurora      Seizoenenbuurt   Aprilstraat 105
68   De Egelantier I   Oostvaardersbuurt   Pieter van Damstraat 38
73   De Archipel I      Eilandenbuurt   Maldivenweg 45
74   De Egelantier II   Oostvaardersbuurt   Pieter van Damstraat 38
77   De Archipel II   Eilandenbuurt   Maldivenweg 45
80   Het Avontuur      Stripheldenbuurt   Catootjepad 6
81   De Cartoon      Stripheldenbuurt   Gerrit Th. Rotmanlaan 28
83   Het Kristal      R'boog/Indische   Makassarweg 68
86   Goede Rede      Centrum      Ingang Kerkstraat
89   De Dukdalf      Oostvaardersbuurt   Pieter v Damstraat 36
92   Aurora      Seizoenenbuurt   Meistraat 102
95   De Trinoom      Bouwmeesterbuurt   C.v.Eesterenpln 1
96   De Hernhutter   Eilandenbuurt   Maldivenweg 43
Stemmen overig

Nr   Lokatie      Wijk          Adres
64   Het Eksternest   Hout         Kemphaanstraat 1
66   De Poort      Poort         EuropakwartierSlowakijehof 1